Трансцендентальна
медитація

alt

Трансцендентальна Медитація - метод нормалізації роботи нервової системи...

Активуйте вашу силу зцілення.

Наше тіло має набагато більшу силу в самозцілення ніж ми припускаємо. Досвід трансцендирования створює ідеальні умови для активації внутрішньої сили зцілення в тілі. На щастя це набагато легше ніж вважалося раніше, що підтверджено 600 науковими дослідженнями, 6 мільйонами людей, що практикують ТМ по всьому світу і більше 100.000 чоловік в Україні. Все що потрібно це правильна техніка і правильне навчання.

Справжня медитація - це легко.

Кожен може навчиться їй, це приємно, природно і дуже ефективно. Більшість людей думають, що медитація вимагає деякого контролю розуму, і заспокоєння його через якусь концентрацію (на диханні, звуці, або «усвідомленні справжнього»). Концентрація йде в розріз з природою розуму, і не приносить задоволення. Однак ТМ абсолютно легка і приємна.

ТМ = Набагато більше, ніж релаксація.

Медитація стає все більш популярною в питанні контролю стресу, але даний переживання трансцендирования надає куди сильніший ефект, ніж релаксація. На жаль, до недавніх пір знання того, як легко трансцендировать, було втрачено для світу. Давні тексти найдавнішої традиції знання описують трансцендирование як вищий досвід, важливий для розвитку всього людства. Тепер ми можемо підтвердити це науково, визначаючи, що відбувається в тілі і мозку під час практики трансцендентальної медитації:

1. Стан глибокого відпочинку: глибший, ніж звичайна релаксація, навіть глибше, ніж сон.
2. Внутрішній спокій і щастя: значне зниження гормонів стресу і підвищення гормонів щастя.
3. Розвиток всього мозку: визначається за допомогою ЕЕГ з виміром когерентності хвиль мозку.

Все це разом робить практику ТМ такою ефективною в усіх сферах життя.

ТМ = Глибокий відпочинок

Коли розум трансцендірует найтонші імпульси думки, він входить в стан повного внутрішнього спокою. Це відбувається абсолютно природно і без зусиль. Ми не можемо намагатися змусити розум заспокоїтися, цього й не потрібно. Завдяки правильній техніці розум заспокоїться самостійно. Коли розум трансцендірует, тіло спонтанно переходить в стан дуже глибокого розслаблення, значно глибшого, ніж під час сну.

Джерело